Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 53.000 Km
Specifikationer
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 |
| Variant | 40 E-tron S Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 53.000 Km |
| Registreringsdato | 17/01/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | GRÅMETAL |
| Gear | 1 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 51.6 |
| Totalvægt | 2640 kg |
| Længde | 4588 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1632 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428667 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Automatgear, 20" Alufælge, Apple CarPlay, Android Auto, AGR sæder, 12V udtag, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bak-sensor, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk svingbart (man.), LED kørelys, Metallak, Matrix LED forlygter, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Stofindtræk, ABS, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Airbag, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt, Glastag, Adaptiv Fartpilot, Head-up display |
Beskrivelse
el soltag/ glastag
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Audi Q4 40 E-tron S Line 204HK 5d Aut.
Pris 309.900 Kr
Ekskl. moms