Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 10 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.Buzz Cargo |
| Variant | EL Comfort+ 170HK Van Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 17/09/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 44.5 |
| Totalvægt | 3000 kg |
| Længde | 4712 cm |
| Bredde | 1985 cm |
| Højde | 1932 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5178265 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Bakkamera, Digital instrumentering, Elruder for, El-spejle med varme, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, LED kørelys, Multifunktionsrat, Træthedsregistrering, Fartpilot |
Beskrivelse
Mulighed for leasing: løbetid 72 md. pr.md. 2575.- udbetaling 45000.- de bliver ikke billiger. evt kontant pris på 269,900.- + moms.
Den perfekte varebil til den lokale håndværker der ønsker at spare penge og ikke gå ned på komfort og udstyr. Vi tilbyder en skarp erhversleasing til KUN 2575kr. ekskl moms og en udbetaling på KUN 45.000kr. Prisen er udregnet med et årligt kørselsbehov på 15.000km hvor der for en beskeden merpris kan tilkøbes serviceaftale der sikre at dit vigtigste redskab altid er klar til næste job.
Specifikationer:
- Drivkraft: Elektrisk
- Gearkasse: Automatisk, 1 gear
- Effekt: 170HK
- Karrosseritype: Van
- Døre: 5
- Tophastighed: 145 km/t
- Rækkevidde: 327 km
- Batterikapacitet: 59 kWh
- Opladningskapacitet: 185 kW
- Brændstoføkonomi: 44.51 km/l
- CO2-udledning: 0 gram/km
Den er bl.a. udstyret med
- Bakkamera
- Digital instrumentering
- Elruder for
- El-spejle med varme
- Fjernbetjent centrallås
- Klimaanlæg
- Nøglefri start
- Parkeringssensor for/bag
- Touchskærm med Apple Carplay og Android Auto
- LED kørelys
- Multifunktionsrat
- Træthedsregistrering
- Fartpilot
Lyder dette som noget for dig eller er du på udkig efter et større antal biler kan du kontakte os på nedenstående oplysninger.
Erhvervschef. Brian Mikkelsen [email protected] tlf 30514071
Sønderborg salg. Frank, Christian, Jaser og Leo. [email protected] - 74 43 20 22
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
VW ID.Buzz Cargo EL Comfort+ 170HK Van Aut.
Pris 269.900 Kr
Ekskl. moms