Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 37.800 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | E-tron |
| Variant | 50 Advanced Prestige Quattro 313HK 5d Aut. |
| Kilometer | 37.800 Km |
| Registreringsdato | 29/11/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 49.9 |
| Totalvægt | 3040 kg |
| Længde | 4901 cm |
| Bredde | 1935 cm |
| Højde | 1629 cm |
| Nummerplade | DJ49832 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428978 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
Udstyr
| Automatgear, Bak-sensor, Bakkamera, Apple CarPlay, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Fartpilot, Håndfri telefon, 19" Alufælge, Frunk, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder kabine, Læderrat, ABS, Antispin, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt, 4x4 |
Beskrivelse
**Audi E-tron Sportback 50 Advanced - 2021- Bemærk km kun 37500 Oplev enestående kørsel med denne Audi E-tron Sportback 50 SAdvance. Registreret i 2021 og med kun 37500 km på tælleren, byder denne SUV på avanceret teknologi og komfort. Med en tophastighed på 190 km/t og mulighed for hurtig ladning med op til 150 kW, er dette køretøj klar til både by og motorvej.
⭐️ Matrix LED-forlygter ⭐️ ⭐️ 360 graders bakkamera ⭐️ Blindvinkel assistent ⭐️ Adaptiv fartpilot ⭐️ Vognbaneassistent m.køassistent ⭐️ ⭐️ Sportssæder for ⭐️ Sædeindtræk i læde ⭐️ 360 graders kamera ⭐️ Parkeringssensor for og bag ⭐️ Nøglefri betjening ⭐️ El-bagklap ⭐️ Navigation ⭐️ Trådløs Apple carplay & Android auto ⭐️ 21" alufælge ⭐️ ⭐️ Luftaffjedring ⭐️ Firehjulstræk - 4x4 ⭐️ Mulighed for tilkøb af nye originale 19" vinterhjul fra 10.995 kr.
og meget mere
Vi tilbyder altid attraktive finansieringsmuligheder med eller uden udbetaling. Har du en bil, så tager vi naturligvis gerne den i bytte. 🚘
Der er fortsat batterigaranti på bilen, ønsker du en State Of Health kan det tilkøbes for 1.000,-
Beskyt dig selv mod uforudsete udgifter med Karvil GARANTI+ 🔧🛡️ Priser fra kun 6.495 kr. ✅ 79 % af vores kunder vælger Karvil GARANTI+ – og det forstår vi godt. For en beskeden merpris får du udvidet garantien og kan køre med ekstra ro i sindet 🧘♂️ Karvil GARANTI+ er en af markedets mest omfattende og fleksible garantier og gælder for næsten alle brugte biler under 8 år – med dækning i op til 48 måneder.
Book en prøvetur i bilen allerede i dag hos Karvil 📍 Damgårdsvej 5500 Middelfart 📞 30514071 📩 [email protected]
Vi har åbent alle ugens dage! Mandag - fredag: 9 - 17:30
- søndag: 11 – 16
Køb trygt og sikkert bil hos Karvil - kunderne har talt på trustpilot. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Se alle vores brugte biler på karvil.dk/brugte-biler
Vi ses! Mvh. Brian - Lars - og Frank Direkte tlf 30514071
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Audi E-tron 50 Advanced Prestige Quattro 313HK 5d Aut.
Pris 239.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning