Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 29.800 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Evolution ER 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 29.800 Km |
| Registreringsdato | 01/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 58.9 |
| Totalvægt | 2158 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5427400 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
Udstyr
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bak-sensor, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, USB stik, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, ABS, Airbag, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Alle service overholdt, Ikke ryger, Service overholdt, Touchskærm |
Beskrivelse
Beskyt dig selv mod uforudsete udgifter med Karvil GARANTI+ 🔧🛡️ Priser fra kun 6.495 kr. ✅ 79 % af vores kunder vælger Karvil GARANTI+ – og det forstår vi godt. For en beskeden merpris får du udvidet garantien og kan køre med ekstra ro i sindet 🧘♂️ Karvil GARANTI+ er en af markedets mest omfattende og fleksible garantier og gælder for næsten alle brugte biler under 8 år – med dækning i op til 48 måneder. Læs mere her: 👉 karvil.dk/vaerksted/garanti
Vi gør det nemt for dig:
💰 Attraktiv finansiering – med eller uden udbetaling 🔁 Mulighed for byttebil 👤 Personlig rådgivning fra første kontakt 📍 Damgårdvej 5, 55 Middelfart 📞 64 41 11 89 📩 [email protected]
🕘 Åbningstider: Mandag–Fredag: 9.00 – 17.30 Søndag: 11.00 – 16.00
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Karvil Biler – topanmeldt på Trustpilot Vi glæder os til at byde dig velkommen! 🎉
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Renault Mégane E-TECH Evolution ER 220HK 5d Aut.
Pris 194.900 Kr
Ekskl. moms