Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2020
- Gearkasse Man.
- Brændstof Diesel
- Km 103.000 Km
- Cc 1499Cc
Specifikationer
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | Berlingo |
| Variant | L1 1,5 Blue HDi Proffline start/stop 100HK |
| Kilometer | 103.000 Km |
| Registreringsdato | 13/10/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | MPV |
| Farve | White |
| Gear | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 2005 kg |
| Længde | 4403 cm |
| Bredde | 1921 cm |
| Højde | 1796 cm |
| Nummerplade | EN32990 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5382966 |
| Max bugsering (uden bremser) | 690 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1350 kg |
Beskrivelse
CITROEN BERLINGO 1,5 BLUEHDI 100HK MASTERLINE Leveres nyserviceret - Økonomisk lille varebil, med dobbelt skydedør, extensokabine, fartpilot og meget mere! Klar til omgående levering! ⭐ FINANSIEL LEASING TILBYDES TIL ERHVERV ⭐ ⭐️ 🔧 DATA OM BILEN Modelår: 2021 Km-tal: 104000 6 Gear: Karrosseri: L1H1 🧊 UDSTYRSHIGHLIGHTS ✅ Venstre skydedørr ✅Extensokabine ✅ p. sensorer ✅Fartpilot ✅Apple Carplay/Android Auto ✅ A / C ✅Parkeringssensor ✅ Dobbelt skydedørt ✅ 🚐FINANSIEL LEASINGFORSLAG TIL ERHVERV Udbetaling: 17.500kr,- Ydelse: 1.195kr,- Løbetid: 36 mdr. Restværdi: 47.000 kr,- Alle priser er eks. moms. ♻️ Din gamle bil tager vi naturligvis gerne i bytte. (Medbring registreringsattesten, hvis du vil have den nye bil med hjem samme dag.) 📞 KONTAKT 📧 Brian Mikkelsen 📱 30514071 eller pr. mail [email protected] tages forbehold for eventuelle fejl i pris og tekst.
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Citroën Berlingo L1 1,5 Blue HDi Proffline start/stop 100HK
Pris 79.900 Kr
Ekskl. moms