Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2018
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 120.000 Km
- Cc 1242Cc
Specifikationer
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Swift |
| Variant | 1,2 Dualjet Exclusive CVT 90HK 5d Aut. |
| Kilometer | 120.000 Km |
| Registreringsdato | 15/06/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1242 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gråmetalic |
| Gear | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 21.7 |
| Totalvægt | 1365 kg |
| Længde | 3840 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1495 cm |
| Nummerplade | BY95536 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428353 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Automatgear, Adaptiv Fartpilot, Bakkamera, DAB radio, Digital instrumentering, Elruder for/bag, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, Metallak, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Splitbagsæde, ABS, Airbag, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Vejbaneassistent, 1 ejer, Ikke ryger, Start/stop-system, Sommer/vinterhjul, Service overholdt |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Suzuki Swift 1,2 Dualjet Exclusive CVT 90HK 5d Aut.
Pris 89.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning