Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Diesel
- Km 61.000 Km
- Cc 1995Cc
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 TDCi Sport 170HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 61.000 Km |
| Registreringsdato | 16/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Magnetic |
| Gear | 6 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 14.2 |
| Totalvægt | 3200 kg |
| Længde | 5339 cm |
| Bredde | 1990 cm |
| Højde | 2286 cm |
| Nummerplade | DT19089 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4146780 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1660 kg |
Beskrivelse
Den populære Ford Transit Custom 320 Sporti lang model med 170HK!🚗 og dobbelt skydedør
Nævneværdigt udstyr vi vil fremhæve:
- Bilen står i hvid, men er helfolieret, under folie er den koksgrå metal, på billede 2 kan i se bilens orginale farve, folie fjernes uden beregning.
- Dobbelt skydedøre
- Adaptiv fartpilot inkl. vognbaneassistent & Blindvinkelassistent
- L2 / Lang model
- Bi-Xenon forlygter inkl. fjernlysassistent
- Fjernbetjent motorkabinevarmer (fyr)
- El justerbart førersæde inkl. lændestøtte
- Apple Carplay & Android Auto
- Navigation inkl. skiltegenkendelse
- Aktiv parkeringsassistent inkl. bakkamera
- 17" alufælge
- Der kan ikke fåes mere udstyr i denne bil.
✅ Finansiering med og uden udbetaling
✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
✅ Gør ligesom mange andre af vores kunder - få en attraktiv serviceaftale til bilen, der matcher dine ønsker og behov!
✅ Leasing forslag: Udbetaling 33000, - løbetid 60 måneder, ydelse pr. måned 2690.- Restværdi 58000- fri kilometer, priserne er + moms Tilbuddet kan tilrettes efter ønske, så tøv ikke med at kontakte Brian Mikkelsen på tlf. 30514071. eller pr. mail [email protected]
✅ Vi tager gerne din nuværende bil i bytte
✅ Gør ligesom mange andre af vores kunder - få en attraktiv serviceaftale til bilen, der matcher dine ønsker og behov!
Kontakt Brian Mikkelsen
Tlf. 30514071 [email protected] Middelfart
Øvrig beskrivelse: Farve - hvid 12V udtag, Aircondition, Android Auto, App integration, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte, Elruder for, El-spejle, El-spejle med varme, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Køl i handskerum, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Opvarmet forrude, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, USB stik, Varme i forruden, Anhængertræk, 17" Alufælge, Alufælge, LED baglygter, LED kørelys, Metallak, Xenon lygter, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Læderrat, Motorkabine varme med fjernbetjening, Multijusterbart rat, ABS, Airbag, Alarm, Antispin, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent
- Forbehold for tastefejl.
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Ford Transit Custom 320 L2H1 2,0 TDCi Sport 170HK Van 6g Aut.
Pris 199.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning