Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2024
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Diesel
- Km 59.500 Km
- Cc 1995Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 300 L2H1 2,0 EcoBlue Limited 170HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 59.500 Km |
| Registreringsdato | 02/05/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 15.5 |
| Totalvægt | 3025 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Nummerplade | EB24566 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4497652 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Beskrivelse
📌 Custom Limited 170HK A8 med alle de rigtige "krydser" og dk billigste
Leasing forslag 60 md. udbetaling 55000.- med ydelse 2925.-
🛞 Udvalg udstyr fra bilen :
✔️17`alufælge ✔️Førerassistance pakke 6 ✔️Skydedør højre side ✔️Farve: Hvid ✔️ bund og sider ✔️Automatgear 8 ✔️ Android Auto, Apple CarPlay ✔️Motorkabinevarmer med ur – stil afgangstider til hele ugen ✔️Varme i forruden ✔️Psensor for og bag ✔️Adaptiv fartpilot ✔️Skiltegenkendelse ✔M.M
Hos Karvil Biler tilbyder bla. ⬇️
📌 Udvidet garanti på dit bilkøb med Fragus bilgaranti 📌 Fordelagtig forsikring i samarbejde med IF forsikring 📌 Nem og hurtig leasing
📧 [email protected] 📞 direkte til Brian Mikkelsen 30514071
🛻 Har du en bil i bytte ?
Den giver vi gerne en pris på, blot send os 6-7 fotos 📸 aktuel kilometertal og nummerpladen, så kommer vi hurtigt tilbage med en forhåndsvurdering.
Rigtig fin Mester bil med de fleste krydser til dem der skal kunne trække KG2500 på krogen - Finansiel leasing 60 Mdr. Udbet. Kr.40.000,- pr.mdr. kr.4.000,- for yderligere info kontakt Brian Mikkelsen [email protected] Fjernb. c.lås, Parkeringssensor (bag), Parkeringssensor (for), Fartpilot, Kørecomputer, Infocenter, Startspærre, Varme i forrude, Udv. temp. måler, Regnsensor, Sædevarme, El-ruder, El-klapbare sidespejle m. varme, Bakkamera, Adaptiv fartpilot, DAB+ radio, Navigation, Multifunktionsrat, Håndfrit til mobil, Bluetooth, Android Auto, Apple CarPlay, Internet, Armlæn, Kopholder, Stofindtræk, Lygtevasker, Tågelygter, Fjernlysassistent, Kurvelys, LED kørelys, Hvide blink, Indfarvede kofangere, Tagræling, Tonede ruder, 1 ejer, Ikke ryger, Service ok, Træk, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, 6 airbags, ABS, Antispin, ESP, Servo, Aut.gear/tiptronic
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Ford Transit Custom 300 L2H1 2,0 EcoBlue Limited 170HK Van 8g Aut.
Pris 269.900 Kr
Ekskl. moms