Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2021
- Gearkasse Man.
- Brændstof Benzin
- Km 88.000 Km
- Cc 1332Cc
Specifikationer
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Qashqai |
| Variant | 1,3 Dig-T Acenta 140HK 5d 6g |
| Kilometer | 88.000 Km |
| Registreringsdato | 09/04/2021 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1332 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | White |
| Gear | 6 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.2 |
| Totalvægt | 1810 kg |
| Længde | 4394 cm |
| Bredde | 1806 cm |
| Højde | 1590 cm |
| Nummerplade | CZ71264 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3181556 |
| Max bugsering (uden bremser) | 687 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1300 kg |
Udstyr
| Apple CarPlay, Android Auto, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, Fartpilot, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, 17" Alufælge, Anhængertræk, LED kørelys, Tågelygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Nissan Qashqai 1,3 Dig-T Acenta 140HK 5d 6g
Pris 149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning