299.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQA 250+ |
| Variant | EL AMG Line 190HK 5d Aut. |
| Kilometer | 30.000 Km |
| Registreringsdato | 19/06/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 75.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2470 kg |
| Længde | 4463 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1608 cm |
| Nummerplade | EC13281 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5327244 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Delvis alcantara-kabine, 18" Alufælge, Bakkamera, El-foldbare spejle, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Læderrat, Sædevarme for, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Vejbaneassistent, Elruder for/bag, El-håndbremse, USB stik, Touchskærm, Fuld LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Elektrisk bagklap, Ambiente belysning, Aut.nedblænding i bakspejl, Armlæn bag, Armlæn, Ratgearskifte, Regnsensor, Alarm, Automatisk op-/nedblænding, Tagræling, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bluetooth, Nøglefri start, Airbag, ABS, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Skiltegenkendelse, Højdejusterbart førersæde, Splitbagsæde, DAB+ radio, Digital instrumentering |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00