254.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | Electric 65,4 kWh Black Line 217HK 5d Aut. |
| Kilometer | 70 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 61.7 |
| Totalvægt | 2220 kg |
| Længde | 4350 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5284022 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12V udtag, Adaptiv Fartpilot, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, El-håndbremse, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Varme i rat, 17" Alufælge, Alufælge, Frunk, Laser forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, El-Ruder, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Coffee Break Alert, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Bluelink |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00