279.200 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 300 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 6g |
| Kilometer | 1.500 Km |
| Registreringsdato | 21/01/2026 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Chrome Blue |
| Gear | 6 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | C |
| Brændstof | Diesel |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 16.4 |
| Totalvægt | 3025 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Nummerplade | EP83197 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5307980 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2800 kg |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00