174.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Pro S 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 76.300 Km |
| Registreringsdato | 20/10/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | GRÅMETAL |
| Gear | 1 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 59.2 |
| Totalvægt | 2280 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1809 cm |
| Højde | 1562 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5337591 |
| 19" Alufælge, Sædevarme for, Nøglefri start, Aut. nedblændeligt bakspejl, Armlæn, Airbag, Vejbaneassistent, El-foldbare spejle m. varme, Navigation, Parkeringssensor for/bag, LED forlygter, Adaptiv Fartpilot, LED baglygter, Trådløs mobilopladning, Varmepumpe, Klimaanlæg, Alcantara-kabine, Skiltegenkendelse, DAB+ radio, El indst. forsæder, Massage i forsæder |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00