117.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Mini |
|---|---|
| Model | Cooper |
| Variant | SE EL Essential 184HK 3d Aut. |
| Kilometer | 91.000 Km |
| Registreringsdato | 22/05/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå/sort |
| Døre | 3 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 1775 kg |
| Længde | 3821 cm |
| Bredde | 1727 cm |
| Højde | 1414 cm |
| Nummerplade | EH12940 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5307056 |
| Tågelygter, Klimaanlæg, Navigation, 16" Alufælge, Helårsdæk, Fuld LED forlygter, Elruder for, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Læderrat, Bluetooth, ABS, Airbag, Kopholder, Touchskærm, Automatgear |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00