219.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Pro 75 Years Edition 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 21.000 Km |
| Registreringsdato | 19/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2280 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1809 cm |
| Højde | 1562 cm |
| Nummerplade | DY68782 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5348718 |
| Varmepumpe, Skiltegenkendelse, 18" Alufælge, Nøglefri døre, Nøglefri start, LED baglygter, Automatisk op-/nedblænding, LED forlygter, Klimaanlæg, Navigation, Adaptiv Fartpilot, El-foldbare spejle m. varme, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Armlæn bag, Sædevarme for, Isofix, ABS, Airbag, Parkeringssensor for/bag, Bakkamera, Bluetooth, DAB+ radio, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Helårsdæk, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Selealarm, Trådløs mobilopladning, Ambiente belysning |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00