184.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 5 |
| Variant | Electric 58 kWh Essential 170HK 5d Aut. |
| Kilometer | 35.500 Km |
| Registreringsdato | 03/03/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | GRÅ |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 53.4 |
| Totalvægt | 2370 kg |
| Længde | 4635 cm |
| Bredde | 1890 cm |
| Højde | 1605 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5348437 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 19" Alufælge, Fuld LED forlygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Adaptiv Fartpilot, DAB+ radio, Bakkamera, Bluetooth, Digital instrumentering, Elruder for/bag, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Fjernbetjent centrallås, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Kopholder, ABS, Airbag, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Isofix, Lyssensor, El-foldbare spejle |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00