172.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Born |
| Variant | EL High 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 49.500 Km |
| Registreringsdato | 29/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | GRÅ |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
|---|---|
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2260 kg |
| Længde | 4322 cm |
| Bredde | 1778 cm |
| Højde | 1537 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5361510 |
| Automatgear, Bakkamera, Bak-sensor, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Trådløs mobilopladning, Varmepumpe, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Leveres nysynet |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00