239.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.5 |
| Variant | EL Pro Performance 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 59.500 Km |
| Registreringsdato | 03/08/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 2650 kg |
| Længde | 4599 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1615 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5366691 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varmepumpe, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, ESP, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Nysynet, Armlæn, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Alarm |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00