239.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Style+ 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 13.000 Km |
| Registreringsdato | 21/01/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 71.7 |
| Totalvægt | 2280 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1809 cm |
| Højde | 1562 cm |
| Nummerplade | EG31460 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5371034 |
| Apple CarPlay, Android Auto, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, Bakkamera, Bak-sensor, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Trådløs mobilopladning, USB stik, Varme i rat, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Alle service overholdt, Ikke ryger, Leveres nysynet, Tonede ruder, Varmepumpe |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00