229.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.3 |
| Variant | EL Life+ 170HK 5d Aut. |
| Kilometer | 24.000 Km |
| Registreringsdato | 09/01/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | GRÅ |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 72.2 |
| Totalvægt | 2260 kg |
| Længde | 4261 cm |
| Bredde | 1809 cm |
| Højde | 1562 cm |
| Nummerplade | EG15917 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5371028 |
| Bakkamera, Adaptiv Fartpilot, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bak-sensor, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, Varmepumpe, Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00