209.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Variant | EL Pro Performance 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 56.905 Km |
| Registreringsdato | 21/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.1 |
|---|---|
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4584 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1612 cm |
| Nummerplade | DP46357 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5371657 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, 12V udtag, Adaptiv Fartpilot, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bak-sensor, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Radio, USB stik, Trådløs mobilopladning, Varme i rat, Varmepumpe, Alufælge, LED baglygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Dæktrykssensor, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Type-2 ladekabel, Leveres nysynet |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00