169.420 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Combo |
| Variant | L1V1 1,5 BlueHDi Innovation+ EAT8 130HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 5.900 Km |
| Registreringsdato | 15/05/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Kaulin |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 20.9 |
| Totalvægt | 2050 kg |
| Længde | 4401 cm |
| Bredde | 2107 cm |
| Højde | 1796 cm |
| Nummerplade | EB97933 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4613242 |
| Max bugsering (uden bremser) | 730 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1350 kg |
| 12V udtag, 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Køl i handskerum, Kørecomputer, Lyssensor, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, Varme i rat, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, LED kørelys, Tågelygter, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Diesel partikelfilter, Hill Start Assist (HSA), Automatgear |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00