309.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 |
| Variant | 40 E-tron S Line 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 53.000 Km |
| Registreringsdato | 17/01/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | GRÅMETAL |
| Gear | 1 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 51.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2640 kg |
| Længde | 4588 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1632 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428667 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, 20" Alufælge, Apple CarPlay, Android Auto, AGR sæder, 12V udtag, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bak-sensor, Bluetooth, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk svingbart (man.), LED kørelys, Metallak, Matrix LED forlygter, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Stofindtræk, ABS, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Airbag, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt, Glastag, Adaptiv Fartpilot, Head-up display |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00