239.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | E-tron |
| Variant | 50 Advanced Prestige Quattro 313HK 5d Aut. |
| Kilometer | 37.800 Km |
| Registreringsdato | 29/11/2021 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 49.9 |
|---|---|
| Totalvægt | 3040 kg |
| Længde | 4901 cm |
| Bredde | 1935 cm |
| Højde | 1629 cm |
| Nummerplade | DJ49832 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428978 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1800 kg |
| Automatgear, Bak-sensor, Bakkamera, Apple CarPlay, DAB+ radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Fartpilot, Håndfri telefon, 19" Alufælge, Frunk, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Tagræling, Tonede ruder, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbar lændestøtte, Justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder kabine, Læderrat, ABS, Antispin, ESP, Fører-airbag, Gardin-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selestrammer, Startspærre, Ikke ryger, Service overholdt, 4x4 |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00