194.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Mégane |
| Variant | E-TECH Evolution ER 220HK 5d Aut. |
| Kilometer | 29.800 Km |
| Registreringsdato | 01/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 58.9 |
| Totalvægt | 2158 kg |
| Længde | 4199 cm |
| Bredde | 1770 cm |
| Højde | 1501 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5427400 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 900 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Bakkamera, Bak-sensor, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-justerbar lændestøtte, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, USB stik, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, ABS, Airbag, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Alle service overholdt, Ikke ryger, Service overholdt, Touchskærm |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00