304.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | BMW |
|---|---|
| Model | iX1 |
| Variant | eDrive20 EL 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 64.600 Km |
| Registreringsdato | 14/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | SORTMETAL |
| Døre | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 59.3 |
|---|---|
| Totalvægt | 2435 kg |
| Længde | 4500 cm |
| Bredde | 1845 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5410132 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| Under klargøring , Panoramatag, Soltag, Sportssæder, Harman/Kardon, El indst. førersæde m. memory, Klimaanlæg, Navigation, Mørktonede ruder bag, Matrix LED forlygter, Alufælge, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Bakkamera, Bak-sensor, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, El-håndbremse, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Armlæn, Elektrisk bagklap, Bluetooth, DAB+ radio, Nøglefri start, LED baglygter, Højdejusterbart passagersæde, Højdejusterbart førersæde, Læderkabine, Læderrat, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Airbag, ABS, Antispin |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00