79.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Citroën |
|---|---|
| Model | Berlingo |
| Variant | L1 1,5 Blue HDi Proffline start/stop 100HK |
| Kilometer | 103.000 Km |
| Registreringsdato | 13/10/2020 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | MPV |
| Farve | White |
| Gear | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Diesel |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 2005 kg |
| Længde | 4403 cm |
| Bredde | 1921 cm |
| Højde | 1796 cm |
| Nummerplade | EN32990 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5382966 |
| Max bugsering (uden bremser) | 690 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1350 kg |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00