89.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Suzuki |
|---|---|
| Model | Swift |
| Variant | 1,2 Dualjet Exclusive CVT 90HK 5d Aut. |
| Kilometer | 120.000 Km |
| Registreringsdato | 15/06/2018 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1242 Cc |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gråmetalic |
| Gear | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 21.7 |
| Totalvægt | 1365 kg |
| Længde | 3840 cm |
| Bredde | 1735 cm |
| Højde | 1495 cm |
| Nummerplade | BY95536 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5428353 |
| Max bugsering (uden bremser) | 400 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Automatgear, Adaptiv Fartpilot, Bakkamera, DAB radio, Digital instrumentering, Elruder for/bag, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Regnsensor, Sædevarme for, USB stik, Alufælge, LED kørelys, LED forlygter, Metallak, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Justerbart rat, Splitbagsæde, ABS, Airbag, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Startspærre, Vejbaneassistent, 1 ejer, Ikke ryger, Start/stop-system, Sommer/vinterhjul, Service overholdt |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00