199.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 TDCi Sport 170HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 61.000 Km |
| Registreringsdato | 16/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Magnetic |
| Gear | 6 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Diesel |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 14.2 |
| Totalvægt | 3200 kg |
| Længde | 5339 cm |
| Bredde | 1990 cm |
| Højde | 2286 cm |
| Nummerplade | DT19089 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4146780 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1660 kg |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00