269.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 300 L2H1 2,0 EcoBlue Limited 170HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 59.500 Km |
| Registreringsdato | 02/05/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | D |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 15.5 |
| Totalvægt | 3025 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Nummerplade | EB24566 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4497652 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00