219.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Primastar |
| Variant | L2H1 2,0 DCi N-Connecta 170HK Van 6g Aut. |
| Kilometer | 11.500 Km |
| Registreringsdato | 10/12/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | C |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 17.0 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 2312 cm |
| Højde | 1971 cm |
| Nummerplade | EG67788 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4867137 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1630 kg |
| Aircondition, Bakkamera, Centrallås, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, El-spejle med varme, Udvendig temperaturmåler, Touchskærm, Parkeringssensor for/bag, Radio, Anhængertræk, Fuld LED forlygter, Airbag, ABS, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor |
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00