Detaljer
Oversigt
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Diesel
- Cc 1995Cc
- Døre 4
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit |
| Variant | 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 165HK Van 8g Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1995 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | E |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 13.3 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5531 cm |
| Bredde | 2474 cm |
| Højde | 2533 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4991637 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2800 kg |
Beskrivelse
TIL OMGÅENDE LEVERING og Dk Billigste
Kassevogn L2H3 med 165 vilde heste og lækkert aut.gear. masser af plads og udstyr.
⭐Highlights⭐ ➜ Fjernbetjent oliefyr ➜ Adaptiv fartpilot med Stop & Go ➜ Førerassistancepakke 6 ➜ Nøglefri start ➜ Nødbremse med fodgængergenkendelse ➜ Lane Change Warning & Aid med Lane Centering ➜ Skiltegenkendelse ➜ BLIS w/Trailering & MOIS ➜ Sidespejle - el-justerbare/opvarmede/el-foldbare ➜ Reverse Brake Assist ➜ 360° kamera ➜ Bakkamera ➜ Parkeingssensor for-, bag og siden ➜ 12" Touch skærm med SYNC4 uden brug af ledning fra telefonen. ➜ Model L2 / H3 ➜ Extre høj model ➜ Frozen White lakering ➜ Motorkabinevarmer/oliefyr med fjernbetjening ➜ Klimaanlæg automatisk ➜ Original Ford navigation på Dansk ➜ Apple carplay & Android auto ➜ Vognbaneassistent ➜ Automatisk nødbremsesystem ➜ EL-Foldbare sidespejle med varme ➜ 10 stk. surringskroge i vognbunden ➜ Stænklapper monteret for & bag ➜ LED lys i varerum
Leasing: 57.840,- i forudbetaling 3.335,- pr. mdr. 60 mdr. løbetid 75.000,- i restværdi
Bilen holder i Middelfart
Har dette vagt din interesse kom ind forbi eller ring/skriv til :
Brian Mikkelsen 3051 4074 [email protected]
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Se de enkelte afdelinger
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Ford Transit 350 L2H2 2,0 TDCi Trend 165HK Van 8g Aut.
Pris 290.060 Kr
Ekskl. moms