Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Man.
- Brændstof Diesel
- Km 18.000 Km
- Cc 1997Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Primastar |
| Variant | L2H1 2,0 DCi N-Connecta 170HK Van 6g |
| Kilometer | 18.000 Km |
| Registreringsdato | 28/03/2023 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | ICE WHITE GREY |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | C |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 17.0 |
| Totalvægt | 3070 kg |
| Længde | 5480 cm |
| Bredde | 2312 cm |
| Højde | 1971 cm |
| Nummerplade | DS79048 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4156548 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Udstyr
| Bakkamera, Elruder for, El-spejle, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Aircondition, Parkeringssensor for/bag, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Anhængertræk, Alufælge, Bund og sider i varerum |
Beskrivelse
Dk Billigste NISSAN PRIMASTAR L2H1 150HK MED BUND OG SIDER TIL OMGÅENDE LEVERING
Hvis denne Primastar lyder som det rette match, så tøv ikke med at kontakte os for mere information.
Kontakt Erhvervs chef Brian Mikkelsen på 30514071 eller på mail [email protected]
Erhvervsleasingforeslag: Førstegangsydelse: Kr- 36500,- ex moms Mdr ydelse: Kr.2365,- ex moms Restværdi ex moms og inkl afgift. Kr. 50.000,- Løbetid 60 mdr
Bilens højdepunkter:
- Partikelfilter
- Bund og sider
- Bakkamara
- højt udstyrsniveau
- 5 års garanti
Specifikationer:
- Registreringsår: 2023
- Motor: 2,0 liter, 150HK
- Brændstof: Diesel
- Gearkasse: Manuel, 6 gear
Hos Karvil biler er vi specialiseret i at hjælpe dig og Brian Mikkelsen med 30 års erfaring sidder klar til at hjælpe jer.
c.lås, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), fartpilot, kørecomputer, regnsensor, sædevarme, udv. temp. måler, højdejust. forsæde, el-spejle, bakkamera, DAB+ radio, navigation, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, Android Auto, Apple CarPlay, kopholder, armlæn, læderrat, LED kørelys, automatisk lys, træk, airbag, servo, lane assist, 6 gear
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Nissan Primastar L2H1 2,0 DCi N-Connecta 170HK Van 6g
Pris 179.900 Kr
Ekskl. moms