Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2025
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 70 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Variant | Electric 65,4 kWh Black Line 217HK 5d Aut. |
| Kilometer | 70 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 61.7 |
| Totalvægt | 2220 kg |
| Længde | 4350 cm |
| Bredde | 1825 cm |
| Højde | 1585 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5284022 |
| Max bugsering (uden bremser) | 300 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Udstyr
| 12V udtag, Adaptiv Fartpilot, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle, Elruder for, Elruder for/bag, El-håndbremse, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Udvendig temperaturmåler, USB-C tilslutning, Varme i rat, 17" Alufælge, Alufælge, Frunk, Laser forlygter, LED baglygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Tågelygter, Armlæn, Bagagerumsdækken, El-Ruder, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Stofindtræk, Coffee Break Alert, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix, Skiltegenkendelse, Vejbaneassistent, Bluelink |
Beskrivelse
Kona EV til salg!! Drømmer du om en moderne el bil med fremtidens teknologi? Denne Hyundai Kona Electric fra 2026 er næsten helt ny, Med en WLTP rækkevidde på 512 km og et batteri på 65,4 kWh er den skabt til lange ture uden bekymringer.
Fremhævet udstyr: ✅ Adaptiv Fartpilot ✅ Parkeringssensor for/bag ✅ Fuld LED forlygter ✅ Klimaanlæg med 2 zoner ✅ Apple Carplay og Android Auto ✅ 17" Alufælge ✅ Bakkamera ✅ Blindvinkelassistent ✅ Multijusterbart rat med varme ✅ Sædevarme ✅ Regnsensor Og meget mere
Vi tilbyder altid attraktive finansieringsmuligheder med eller uden udbetaling. Har du en bil, så tager vi naturligvis gerne den i bytte. 🚘
Der er fortsat batterigaranti på bilen, ønsker du en State Of Health kan det tilkøbes for 1.000,-
Beskyt dig selv mod uforudsete udgifter med Karvil GARANTI+ 🔧🛡️ Priser fra kun 6.495 kr. ✅ 79 % af vores kunder vælger Karvil GARANTI+ – og det forstår vi godt. For en beskeden merpris får du udvidet garantien og kan køre med ekstra ro i sindet 🧘♂️ Karvil GARANTI+ er en af markedets mest omfattende og fleksible garantier og gælder for næsten alle brugte biler under 8 år – med dækning i op til 48 måneder.
Book en prøvetur i bilen allerede i dag hos Karvil 📍 Damgårdvej 5, 5500 Middelfart 📞 64411189
Vi har åbent alle ugens dage! Mandag - fredag: 9 - 17:30 Søndag: 11 – 16
Køb trygt og sikkert bil hos Karvil - kunderne har talt på trustpilot. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Se alle vores brugte biler på karvil.dk/brugte-biler
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Hyundai Kona Electric 65,4 kWh Black Line 217HK 5d Aut.
Pris 254.900 Kr
Ekskl. moms