Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 59.500 Km
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.5 |
| Variant | EL Pro Performance 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 59.500 Km |
| Registreringsdato | 03/08/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.7 |
| Totalvægt | 2650 kg |
| Længde | 4599 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1615 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5366691 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Regnsensor, Stemmebetjening, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varmepumpe, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, ABS, Airbag, ESP, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Nysynet, Armlæn, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Alarm |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
VW ID.5 EL Pro Performance 204HK 5d Aut.
Pris 239.900 Kr
Ekskl. moms