Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 72.000 Km
Specifikationer
| Mærke | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq |
| Variant | 80 iV Sportline 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 72.000 Km |
| Registreringsdato | 02/10/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.0 |
| Totalvægt | 2658 kg |
| Længde | 4653 cm |
| Bredde | 1879 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372533 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Automatgear, 21" Alufælge, Adaptiv Fartpilot, Apple CarPlay, Android Auto, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bak-sensor, DAB radio, El indst. førersæde m. memory, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Anhængertræk svingbart (elek.), Fuld LED forlygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tagræling, Armlæn, Bagagerumsdækken, Dellæder kabine, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødopkald, Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, ESP, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Startspærre, Alle service overholdt, Ikke ryger, Leveres nysynet, Touchskærm |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Skoda Enyaq 80 iV Sportline 204HK 5d Aut.
Pris 289.900 Kr
Ekskl. moms