Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 56.905 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | VW |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Variant | EL Pro Performance 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 56.905 Km |
| Registreringsdato | 21/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sortmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.1 |
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4584 cm |
| Bredde | 1852 cm |
| Højde | 1612 cm |
| Nummerplade | DP46357 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5371657 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Udstyr
| Automatgear, 12V udtag, Adaptiv Fartpilot, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bak-sensor, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Multifunktionsrat, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm m. Apple Carplay og Android Auto, Radio, USB stik, Trådløs mobilopladning, Varme i rat, Varmepumpe, Alufælge, LED baglygter, LED kørelys, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, ESP, Dæktrykssensor, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selealarm, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Type-2 ladekabel, Leveres nysynet |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
VW ID.4 EL Pro Performance 204HK 5d Aut.
Pris 209.900 Kr
Ekskl. moms