Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2024
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Diesel
- Km 5.900 Km
- Cc 1499Cc
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Combo |
| Variant | L1V1 1,5 BlueHDi Innovation+ EAT8 130HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 5.900 Km |
| Registreringsdato | 15/05/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1499 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Kaulin |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 20.9 |
| Totalvægt | 2050 kg |
| Længde | 4401 cm |
| Bredde | 2107 cm |
| Højde | 1796 cm |
| Nummerplade | EB97933 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4613242 |
| Max bugsering (uden bremser) | 730 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1350 kg |
Udstyr
| 12V udtag, 230V udtag, Aircondition, Android Auto, Apple CarPlay, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, DAB radio, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Fartpilot, Håndfri telefon, Infocenter, Køl i handskerum, Kørecomputer, Lyssensor, Multifunktionsrat, Multijusterbar rat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Ratgearskifte, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i forruden, Varme i rat, Hvide blinklys, Indfarvede kofangere, LED kørelys, Tågelygter, Højdejusterbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Dæktrykssensor, ESP, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Diesel partikelfilter, Hill Start Assist (HSA), Automatgear |
Beskrivelse
Veludstyret Opel Combo 130 Hk A8 Innovation+ L1 - Op til 1.350 kg. på krogen
Highlights for udstyr:
✔ 8 trins Automatgear
✔ Aircondition
✔ Fartpilot
✔ Bakkamera
✔ Automatisk nødbremse
✔ Nøglefri adgang
✔ Aktiv vejbaneassistent
✔ Multifunktionslæderrat
✔ Parkeringssensor bag
✔ Regn- og lyssensor
✔ Tågeforlygter
✔ Automatisk op/nedblænding af fjernlys
✔ Passager bænksæde med ModuWork forlængelse
✔ 8" Touchskærm m. Navigation & Apple Carplay/Android Auto
Attraktive leasingvilkår tilbydes
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Opel Combo L1V1 1,5 BlueHDi Innovation+ EAT8 130HK Van 8g Aut.
Pris 169.420 Kr
Ekskl. moms