Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2022
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 49.500 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Cupra |
|---|---|
| Model | Born |
| Variant | EL High 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 49.500 Km |
| Registreringsdato | 29/12/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | GRÅ |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 2260 kg |
| Længde | 4322 cm |
| Bredde | 1778 cm |
| Højde | 1537 cm |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5361510 |
Udstyr
| Automatgear, Bakkamera, Bak-sensor, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Trådløs mobilopladning, Varmepumpe, 18" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tonede ruder, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Stofindtræk, Splitbagsæde, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Isofix, Lyssensor, Passager-airbag, Selestrammer, Side-airbag, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent, Ikke ryger, Service overholdt, Leveres nysynet |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
Cupra Born EL High 204HK 5d Aut.
Pris 172.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning