Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2023
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 64.600 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | BMW |
|---|---|
| Model | iX1 |
| Variant | eDrive20 EL 204HK 5d Aut. |
| Kilometer | 64.600 Km |
| Registreringsdato | 14/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | SORTMETAL |
| Døre | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 59.3 |
| Totalvægt | 2435 kg |
| Længde | 4500 cm |
| Bredde | 1845 cm |
| Højde | 1616 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5410132 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Udstyr
| Under klargøring , Panoramatag, Soltag, Sportssæder, Harman/Kardon, El indst. førersæde m. memory, Klimaanlæg, Navigation, Mørktonede ruder bag, Matrix LED forlygter, Alufælge, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Bakkamera, Bak-sensor, El-spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, El-håndbremse, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Armlæn, Elektrisk bagklap, Bluetooth, DAB+ radio, Nøglefri start, LED baglygter, Højdejusterbart passagersæde, Højdejusterbart førersæde, Læderkabine, Læderrat, Automatisk nødopkald, Automatisk nødbremsesystem, Isofix, Airbag, ABS, Antispin |
Beskrivelse
Beskyt dig selv mod uforudsete udgifter med Karvil GARANTI+ 🔧🛡️ Priser fra kun 6.495 kr. ✅ 79 % af vores kunder vælger Karvil GARANTI+ – og det forstår vi godt. For en beskeden merpris får du udvidet garantien og kan køre med ekstra ro i sindet 🧘♂️ Karvil GARANTI+ er en af markedets mest omfattende og fleksible garantier og gælder for næsten alle brugte biler under 8 år – med dækning i op til 48 måneder. Læs mere her: 👉 karvil.dk/vaerksted/garanti
Vi gør det nemt for dig:
💰 Attraktiv finansiering – med eller uden udbetaling 🔁 Mulighed for byttebil 👤 Personlig rådgivning fra første kontakt 📍 Damgårdvej 5, 55 Middelfart 📞 64 41 11 89 📩 [email protected]
🕘 Åbningstider: Mandag–Fredag: 9.00 – 17.30 Søndag: 11.00 – 16.00
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Karvil Biler – topanmeldt på Trustpilot Vi glæder os til at byde dig velkommen! 🎉
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-Fre kl.09.00-17.30
Lørdag efter aftale
Søn kl.11.00-16.00
Om os
Vi er en af landets ældste automobilforhandlere og hos Karvil får du mere end den bedste købsoplevelse.
Du kan forvente de bedste brugtbiler i forretningerne, som er sorteret specielt af vores dedikerede team. Du kan forvente ærlig rådgivning når du handler hos os.
BMW iX1 eDrive20 EL 204HK 5d Aut.
Pris 304.900 Kr
Ekskl. moms